Quote (gs_sandoo @ 27 Nov 2009 21:39)
nego znaem tozi vic

OFFFF ot roda na ,nakratko 6te ti go kaja

Ti v koi grad si >? PLD
eeeeeeeeee I az sam ot sa6tiq ,barman dai po edno

V kvartal si >??? kar6aka
eeeeee i az ,sam ot tam . Barman dai po o6te edno
i taka dokato izlezne ,4e jiveqt v edin i sa6ti apartament

I otstrani edinpita barmana
-Abe kvi sa tiq be ,kakvo stava tuk
barmana
-HMMMM dvama bratq sa,tarsqt si povod da se napiqt