d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1200201202203204264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Nov 27 2009 06:15am
Ся ще се окаже, че сте съседи, а не се познавате :d
Member
Posts: 23,874
Joined: Nov 11 2009
Gold: 6,122.35
Nov 27 2009 07:08am
ОМГ да не се окаже че сте един и същи човек
просто МУлти ? хахахах
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 27 2009 09:44am
Quote (gs_sandoo @ 27 Nov 2009 09:49)
az jiveq do rum trakiq :P ami uspex :)


az sum do rum izgrev aide:):)
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Nov 27 2009 11:31am
Quote (Africanec @ 27 Nov 2009 14:15)
Ся ще се окаже, че сте съседи, а не се познавате :d


Познаваме се от 12 години го кажи, малко гавра :D

Quote (E_Cantona @ 27 Nov 2009 15:08)
ОМГ да не се окаже че сте един и същи човек
просто МУлти ? хахахах


Не си забавен.

This post was edited by GS_Mitaka on Nov 27 2009 11:32am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Nov 27 2009 12:25pm
Quote (GS_Mitaka @ 27 Nov 2009 19:31)
Познаваме се от 12 години го кажи, малко гавра :D



Не си забавен.

Звучите ми ,като ония виц където двама братя в една крачма се чрепят ;) хахахах

Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Nov 27 2009 01:39pm
Quote (mainabg @ Nov 27 2009 06:25pm)
Звучите ми ,като ония виц където двама братя в една крачма се чрепят ;) хахахах


nego znaem tozi vic :D
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 27 2009 02:02pm
Quote (gs_sandoo @ 27 Nov 2009 21:39)
nego znaem tozi vic :D


:D :D

This post was edited by BraveAntiBan on Nov 27 2009 02:02pm
Member
Posts: 3,530
Joined: Oct 15 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 27 2009 02:46pm
kfo staa
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Nov 27 2009 02:48pm
Quote (gs_sandoo @ 27 Nov 2009 21:39)
nego znaem tozi vic :D


OFFFF ot roda na ,nakratko 6te ti go kaja ;)

Ti v koi grad si >? PLD
eeeeeeeeee I az sam ot sa6tiq ,barman dai po edno :)
V kvartal si >??? kar6aka
eeeeee i az ,sam ot tam . Barman dai po o6te edno

i taka dokato izlezne ,4e jiveqt v edin i sa6ti apartament ;)

I otstrani edinpita barmana
-Abe kvi sa tiq be ,kakvo stava tuk
barmana
-HMMMM dvama bratq sa,tarsqt si povod da se napiqt ;) :rofl: :rofl: :rofl:
Member
Posts: 3,530
Joined: Oct 15 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 27 2009 02:50pm
Quote (mainabg @ Nov 27 2009 08:48pm)
OFFFF ot roda na ,nakratko 6te ti go kaja ;)

Ti v koi grad si >? PLD
eeeeeeeeee I az sam ot sa6tiq  ,barman dai po edno :)
V kvartal si >??? kar6aka
eeeeee i az ,sam ot tam . Barman dai po o6te edno

i taka dokato izlezne ,4e jiveqt v edin i sa6ti apartament ;)

I otstrani edinpita barmana
-Abe kvi sa tiq be ,kakvo stava tuk
barmana
-HMMMM dvama bratq sa,tarsqt si povod da se napiqt ;)  :rofl:  :rofl:  :rofl:


:D :D :D

This post was edited by palylikethebest on Nov 27 2009 02:50pm
Go Back To Български Topic List
Prev1200201202203204264Next
Closed New Topic New Poll