Quote (Kapsiko @ Nov 26 2009 10:28pm)
opf az ne se napivam ili ako se napiq ne se napivam kato sabaka
i dori neznam ot kade mi izlezna tova..
съжелявам, че аз съм човека, който ти го съобщавам /има си институции ца тая работа/, но
страдате от разчетворение на личността + желание за тролване