Quote (dobri_rs @ Thu, 24 Apr 2008, 07:00)
classic dupe ot us east или west (подвизаващт се в момента в нон ладдер на 1 от двата реалма ) не помня с точност тоест има ги перм и ънперм но са често срещтани поради което нямат толкова голяма стойност,пик-а сигурнo е сниман одавна,защото тоя друид е и с 08 valkyrie (: (което е рядкост в наши дни и варира от 20-25к фг+ в EU NL специално )
Едит: аналог в Europe NL не толкова добър но близък
http://i.data.bg/08/02/20/820589_orig.jpg This post was edited by OldStyle[SoS] on Apr 24 2008 02:24am