d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Галерия за всички
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,071
Joined: Oct 21 2007
Gold: 303.00
Apr 22 2008 10:21am
@eye - signature 6++ , просто "дъ бест" !
@Panec - Много добре ! Харесва ми !
@KrisIsBack - ......
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Apr 23 2008 11:00pm
Quote (mnmlz @ Tue, Apr 22 2008, 04:21pm)
@eye - signature 6++ , просто "дъ бест" !
@Panec - Много добре ! Харесва ми !
@KrisIsBack - ......


не е по темата ,но се заслужава да се види -
http://img389.imageshack.us/img389/1738/screenshot2040ad.jpg
drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Apr 23 2008 11:37pm
Quote (mnmlz @ Tue, Apr 22 2008, 07:21pm)
@eye - signature 6++ , просто "дъ бест" !
@Panec - Много добре ! Харесва ми !
@KrisIsBack - ......


kfo zna4i @KrisIsBack - ..... ?
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2008 12:04am

eto tazi mene mn me kefi ama 6xx kb i ne moa si q turna sad.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Apr 24 2008 12:41am
Quote (dobri_rs @ Thu, Apr 24 2008, 05:00am)
не е по темата ,но се заслужава да се види -
http://img389.imageshack.us/img389/1738/screenshot2040ad.jpg
drool.gif  drool.gif  drool.gif  drool.gif  drool.gif


TOVA NE E 4OVE6KO !!!
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Apr 24 2008 12:47am
Quote (ou7sider @ Thu, Apr 24 2008, 06:41am)
TOVA NE E 4OVE6KO !!!


o6te malky i shvepssssssssssssss smile.gif
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2008 12:56am
Quote (dobri_rs @ Thu, Apr 24 2008, 05:00am)
не е по темата ,но се заслужава да се види -
http://img389.imageshack.us/img389/1738/screenshot2040ad.jpg
drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif


e tfa me ubi biggrin.gif
Member
Posts: 1,217
Joined: Jul 10 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 24 2008 02:20am
Quote (dobri_rs @ Thu, 24 Apr 2008, 07:00)
не е по темата ,но се заслужава да се види -
http://img389.imageshack.us/img389/1738/screenshot2040ad.jpg
drool.gif  drool.gif  drool.gif  drool.gif  drool.gif


classic dupe ot us east или west (подвизаващт се в момента в нон ладдер на 1 от двата реалма ) не помня с точност тоест има ги перм и ънперм но са често срещтани поради което нямат толкова голяма стойност,пик-а сигурнo е сниман одавна,защото тоя друид е и с 08 valkyrie (: (което е рядкост в наши дни и варира от 20-25к фг+ в EU NL специално )
Едит: аналог в Europe NL не толкова добър но близък
http://i.data.bg/08/02/20/820589_orig.jpg

This post was edited by OldStyle[SoS] on Apr 24 2008 02:24am
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Apr 24 2008 08:11am
Quote (plz_dont @ Thu, Apr 24 2008, 06:56am)
e tfa me ubi biggrin.gif


това е доколкото знам west nonladder
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Apr 24 2008 10:01am
И аз съм с нов сигнатур. smile.gif smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll