Quote (anarchyi @ Sat, Apr 12 2008, 09:34pm)
На миналия ладдер, когато каските 5надо бяха рядкост ми падна каска 2druid/3nado/2hurricane с някви модове.Тамън пиша на всички и се кефя и ме дропна.И като влезнах в следващата игра ми идеше да фърла компа...
А тва за торча ми се струва пълна измислица...
3 пъти да те дропне.... не ми се вярва, пич.
offffffff za6to da va luja we man tva si e kakto vii iskate..... nakraq kak poof daje i az ne si vqrvam kvo govora