☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Desolated е отключен !!!
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1985
Replies: 71
Track Topic
Kris
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
111.51
#21
Mar 27 2008 05:55am
Quote (DesolateD @ Thu, Mar 27 2008, 01:43pm)
Все още чакам и за другите 10% ..
Те са ми от Squll .
oho sha po4aka6
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#22
Mar 27 2008 06:01am
Quote (KrisIsBack @ Thu, 27 Mar 2008, 13:55)
oho sha po4aka6
Защо мислиш така ^^ ?
This post was edited by DesolateD on Mar 27 2008 06:01am
Panec
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold
:
0.00
#23
Mar 27 2008 06:29am
Quote (DesolateD @ Thu, 27 Mar 2008, 14:01)
Защо мислиш така ^^ ?
Защото трябва да се чака 1 месец
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#24
Mar 27 2008 06:46am
Quote (Panec @ Thu, 27 Mar 2008, 14:29)
Защото трябва да се чака 1 месец
Ем 1 месец не е много
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#25
Mar 27 2008 01:25pm
Quote (DesolateD @ Thu, Mar 27 2008, 12:46pm)
Ем 1 месец не е много
+1 , ne mislq che e na zor ..
This post was edited by plz_dont on Mar 27 2008 01:29pm
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#26
Mar 27 2008 01:43pm
Quote (plz_dont @ Thu, 27 Mar 2008, 21:25)
+1 , ne mislq che e na zor ..
Eeee Squll ми каза , че това е специален Warn който ще стои за много време
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#27
Mar 27 2008 01:48pm
Quote (DesolateD @ Thu, Mar 27 2008, 07:43pm)
Eeee Squll ми каза , че това е специален Warn който ще стои за много време
huh?! e pone si unlocked i + warn si po gotin XD
This post was edited by plz_dont on Mar 27 2008 01:49pm
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#28
Mar 27 2008 01:52pm
Brao
uspeh v trades
men Lady_Of_Darkness mi kaza da 4akam 30 dena
ostavat o6te 23
vijte SIG za poi4i info
o6te vednuj
"GZ"
VgZ
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold
:
64.56
Warn: 20%
#29
Mar 28 2008 03:15pm
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, Mar 27 2008, 07:52pm)
Brao
uspeh v trades
men Lady_Of_Darkness mi kaza da 4akam 30 dena
ostavat o6te 23
vijte SIG za poi4i info
o6te vednuj
"GZ"
Xoxo uspex i na men mi kazaxa 1 mesec 4akax 3 i mi slojixa Scammer tag.
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#30
Mar 28 2008 10:31pm
Quote (VgZ @ Fri, Mar 28 2008, 09:15pm)
Xoxo uspex i na men mi kazaxa 1 mesec 4akax 3 i mi slojixa Scammer tag.
ti plati li si 6tetite?
This post was edited by BraveAntiBan on Mar 28 2008 10:38pm
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact