Quote (ManOfRespect @ Fri, Mar 14 2008, 03:11pm)
botev pl=noobs
buahahahhahahahaa
duhai be kur ne6tasten
http://sportal.bg/sportal_tv.php?video_id=5027http://sportal.bg/sportal_tv.php?video_id=5026v sredata na ekrana s 4erveno gorni6te i jalta fanelka otdolu sam az:) )

u levo na ima ne6to kat vhod
Уникален подарък по случай 96-та година от основаването на клуба си направиха играчите и феновете на истинският пловдивски Ботев.След една уникална симбиоза между публика и футболисти, резултата бе победа на терена и победа по трибуните и достигане на полуфинал за купата на България.Пред повече от 700 мощно бучащи бултраси, играчите в жълти фланелки размазаха нещастната команда на Гигов и разкриха на всички,че Локомотив София е просто един балон и е абсурд да стане шампион на страната ни.Всъщност още миналият сезон играчите ни бяха на път да бият софиянци на собственият им стадион ,но тогава ги спаси мекерето Врайков.В сряда реферът Ангел Ангелов също много нагло подпираше домакините,не отсъди 2 дузпи срещу Какалов и допусна много груба игра срещу футболистите ни.Въпреки това нашите момчета си повярвяха,че са по-добри в момента и заслужено спечелиха втора поредна победа като гости.През първата част на мача играта се водеше много умело от нашите и не позволихме нито една опас тност пред Лилчо Арсов.Какалов и Георги Христов изпуснаха от много изгодни позиции,но все пак в 33-та минута след корнер Гаров отбеляза с глава за 0-1.В самият край на полувремето Какалов бе зверски подсечен в наказателното поле но реферът не отсъди дузпа.През втората част отново отбора на Ботев 1912 бе по активен на терена ,но Какалов имаше малшанс пред гола.Лилчо Арсов скучаеше на вратата си и даже си припяваше с бултрасите за да не заспи.Георги Христов също се размина на няколко пъти с попадение,но все пак в 89-та минута бе подкосен пред вратата на Локомотив София и получи право да изпълни дузпа.Нашият голмайстор не сбърка и оформи крайното 0-2 за кеф на цял Пловдив!!! Сега остава да чакаме жребият за 1/2 финалите като е много жалко,че мършите отпаднаха от надпреварата и няма да можем да ги бием 2 пъти в разстояние на няколко седмици.Евентуалните ни противници са Литекс,Черно море или втородивизионният Калиакра. Халфът Николай Манчев е с леко разтежение на мускула в резултат на зверските балтии в мача но според него положението му не е чак толкова сериозно.Има голяма вероятност той да се оправи и в неделя да го видим в игра срещу фалшивият Пирин Благоевград(който всъщност е Македонска слава от Симитли).
1/4 финал за купата на Република България 12.03.2008
Локомотив (София) - Ботев 1912 0-2
0-1 Гаров 33
0-2 Христов 89 дузпа
стадион: "Локомотив" 700 бултраси
This post was edited by BraveAntiBan on Mar 14 2008 09:30am