Quote (BraveAntiBan @ Fri, 7 Mar 2008, 21:57)
nai malko mesec ako ima6 kasmet nekoi ot tvoite fr's da ti pokrie 6tetite .
В най-добрия случай , ако си намериш кой да ти покрие щетите

2 месеца !
От личен опит , 1 приятел ми покри щетите ( 13к )
Сега чакам решението на Пол

Каквото и да е неговото решение , ще го одобря .
Аз съм си виновен за случилото се !
Винаги сам си си виновен !