Quote (chzn @ Thu, 6 Mar 2008, 21:14)
mislq 4e o6te s 1viq post go kazah ?
Ма ти приятелю, нищо не казваш...заяждаш се, опитваш се да въвличаш хората в безсмислени спорове, смяташ се за някво ПРО, но в крайна сметка като си прочетеш всички постове(ПМ до мене - инклудет) в новичкия ни БГ форум, лесно установяваш, че ти си просто едно...голямо плямпало и кисел гъзар без грам покритие на думите си. Нямаш нито един спечелен спор, нито една подкрепена кауза. Ти и твоите приятелчета сте само едни низки хорица....елементарни в дъното на дребнавите, завистнически душички. Четете и коментирате само това което ви изнася, а за останалото сте слепи и глухи...или ако не ми фашташ мисълта - ЗА НИЩО НЕ СТАВАШ И ТИ И ТВОЙТЕ ПРИЯТЕЛЧЕТА!
-Свет дет никога няма да ти отговори на ПМ и ха познай защо

all и някой да вземе ги банне от тука тези келеши срам за нацията