Quote (mainabg @ Thu, Mar 6 2008, 03:34pm)
да ти кажа не сам по харва, но тука едно приятелче сега почна да играе. И сега му правя МФ герой, достигнах доста добри резултати

400 МФ е и си има всичко . Така най-барзо ще се научи да играе, пък и може да изкара нещо

Да,всичкое спроред зависи,но пак ше кажа че за мен тоновете МФ на напълоно излишни
Навремето имах 2 баал бота,рънеха Баал едновременно,и трябва да ти кажа че имаше дни в които абс нищо не пускаше,и дни на "изливане"
Сега ботенето е попрецакано,иска доста гимнастики

Колкото до МФ рънването....най ми е по сърце...то дуели тук няма кой знае какви,навремето поляците беха направили Евро ПВП,незнам дали съществува още,но там беше истината
Но все пак 2004та имаше дори милион онлаин,сега едвам 50к стигат