d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Koi Kakvo E Pe4elil Ot Hourly Raffle. > Yap Yap
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,947
Joined: Nov 8 2005
Gold: 1.91
Mar 1 2008 08:26am
Quote (DesolateD @ Sat, 1 Mar 2008, 01:06)
-100 FG до сега smile.gif
Има шанс ако залагаш по много..


не happy.gif

единия път сложих 4к наведнъж, върнатото беше около 200 фг. happy.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Mar 1 2008 10:23am
2757 на веднаж

иначе много често по 100 фг

ем слагам по 25 на вратка

This post was edited by KrisIsBack on Mar 1 2008 10:23am
Member
Posts: 502
Joined: Nov 6 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 1 2008 10:31am
Quote (KrisIsBack @ Sat, Mar 1 2008, 06:23pm)
2757 на веднаж

иначе много често по 100 фг

ем слагам по 25 на вратка


dovolen biggrin.gif
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll