d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Някой тука играе ли Ladder Slasher
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,438
Joined: Feb 24 2007
Gold: 306.12
Feb 28 2008 01:52pm
Quote (TERA87 @ Thu, 28 Feb 2008, 21:29)
daite i az da se vku4a s vas
6te vi davam itemz
imam za mage


ami moje ako iskash zaedno da se probvame
che sam daje ne moga da si metna mojte si itemi na mule
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 28 2008 03:33pm
Не играя и аз.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 2 2008 02:18pm
az 4at pat:)
Member
Posts: 18
Joined: Jan 10 2008
Gold: 45.00
Mar 3 2008 07:49pm
smile.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Mar 4 2008 04:34am
Да аз играя редовно ако имаш вапроси можеш да ми пишеш
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Mar 5 2008 02:24pm
Не не играя, не стоя толкова много на време пред компютъра ^^
Тази една точка дето е имам е правих поне 2-3 седмици ако не и повече...
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2008 03:55pm
Quote (2pac_rulez @ Wed, 5 Mar 2008, 22:24)
Не не играя, не стоя толкова много на време пред компютъра ^^
Тази една точка дето е имам е правих поне 2-3 седмици ако не и повече...


хах Ники едно ще ти кажа. Който има яки итемс на Ладер Слашер може да прави QUEST за отрицателно ВРЕМЕ.
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 5 2008 09:44pm
Quote (Eye @ Wed, Feb 27 2008, 02:30pm)
Az igraq ot vreme na vreme.


+1
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 6 2008 03:51am
kvo e tva wink.gif?
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 6 2008 05:05am
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, 6 Mar 2008, 11:51)
kvo e tva wink.gif?


Виж горе в десния ъгъл има едно "Play Ladder Slasher"
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll