d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Трети март > Малък въпрос
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 6 2008 04:04am
Quote (Disconnected @ Tue, Feb 26 2008, 04:05pm)
Е, уважаеми Българи, какво е станало на тази дата и празник ли е, както и защо?


bati vuprosa
bulgarin li si ve ? ako si nema da pita6 ...
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 6 2008 06:58am
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, Mar 6 2008, 10:04am)
bati vuprosa
bulgarin li si ve ? ako si nema da pita6 ...


+1
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 6 2008 07:30am
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, 6 Mar 2008, 12:04)
bati vuprosa
bulgarin li si ve ? ako si nema da pita6 ...


Българин съм, просто питам за да видя "интелектуалното ниво" на хората посещаващи този форум, а ти Българин ли си, като пишеш на латиница ?!
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 24 2008 12:30pm
Quote (Disconnected @ Thu, Mar 6 2008, 01:30pm)
Българин съм, просто питам за да видя "интелектуалното ниво" на хората посещаващи този форум, а ти Българин ли си, като пишеш на латиница ?!


mi bulgarin sam , da ...
a kak moje da ne znae6 3 mart
to tova e da ne si bulgarin ...
i kakuv si ti 4e da gleda6 "интелектуалното ниво" ? gospod li si kyv si ?
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2008 01:42pm
Quote (Sashko_Bashko @ Mon, 24 Mar 2008, 20:30)
mi bulgarin sam , da ...
a kak moje da ne znae6 3 mart
to tova e da ne si bulgarin ...
i kakuv si ti 4e da gleda6 "интелектуалното ниво" ? gospod li si kyv si ?


аз незнам той къв е ама стига си спамил в стари теми !!!!!
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 29 2008 03:12am
Quote (Panec @ Mon, Mar 24 2008, 07:42pm)
аз незнам той къв е ама стига си спамил в стари теми !!!!!


много ме дразни някои да спами в стари теми,особено тея които са Locked че и Scammed само се чудят ко да правят и спамят кат няма фг за траде така е само спам.

This post was edited by SoulKorlic on Mar 29 2008 03:14am
Member
Posts: 9,750
Joined: Feb 6 2006
Gold: 11.00
Mar 29 2008 03:12am
?? lol
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll