Quote (SoulKorlic @ Tue, 26 Feb 2008, 17:56)
LO RUNE е максималната руна.
И аз така мисля
Quote (plz_dont @ Tue, 26 Feb 2008, 17:56)
DA !
edit : davai fgto

Позна, печелиш 2 FG, но макар че не го заслужаваш понеже пишеш на латиница..
П.С. Задавайте и вие въпроси, така е по интересно

Едит: И не забравяйте, пишете на кирилица!!!
This post was edited by Disconnected on Feb 26 2008 10:01am