Quote (SoulKorlic @ Sat, 23 Feb 2008, 21:56)
Един вика не е перманентно , друг вика за 1 месец , трети вика 3 месеца и после можеш да влизаш и аз немога да ви разбера.
Чети ко ти пише батко ти и зарежи баластрата
Error(8) = third party programs = мапхак или бот
Иначе и аз забелязаж аномалии с eхpired героите...оправят се

, но не знам какво са променили по обективни причини: НЕ ВЛИЗАМ В Д2 ПОВЕЧЕ!
Като оправят новия бот може и да си го пусна