d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Гадната Cold Sorc > Който знае - да вдигне среден пръст
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 23 2008 01:47pm
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 23 Feb 2008, 20:11)
ok ama utre 6te e 4e sega otivam da firkam


kofti izvinenie
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 23 2008 11:22pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Fri, Feb 22 2008, 08:50am)
значи като се прави Ес орберка требва на маx да са ти телекинезата ...,а ес-то го цъкаш докато постигнеш 90 % +...мойта лично беше 93 % и беше страшна... вапроса е какво скилове си пропилял че не си стигнал 20 статс на телекинеза ???? колко дмг прави орберката и с какви итемс е ?

п.п. кой левъл е ?



PLAGUEwRATH.


Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Feb 24 2008 07:50am
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 24 2008 08:41am
Quote (Serir @ Sun, 24 Feb 2008, 15:50)
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all


lies
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 24 2008 08:43am
Quote (Serir @ Sun, 24 Feb 2008, 14:50)
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all


ти явно си спал на отворен прозорец........


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 24 2008 08:45am
Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 24 Feb 2008, 16:43)
ти явно си спал на отворен прозорец........


PLAGUEwRATH.

xaxax Иво като толко ти харесваше оберка,що не си направи пак >? smile.gif ми ляйт сосо сега
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 24 2008 08:48am
ми по принцип орберката е за пвп сега нямам почти никакво време за диабло....но замисля да направя една подобрена версия на старата smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 24 2008 08:52am
Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 24 Feb 2008, 16:48)
ми по принцип орберката е за пвп сега нямам почти никакво време за диабло....но замисля да направя една подобрена версия на старата smile.gif




PLAGUEwRATH.

fire>orb ...
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll