☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Гадната Cold Sorc > Който знае - да вдигне среден пръст
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 777
Replies: 27
Track Topic
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#21
Feb 23 2008 01:47pm
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 23 Feb 2008, 20:11)
ok ama utre 6te e 4e sega otivam da firkam
kofti izvinenie
schpeikk
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#22
Feb 23 2008 11:22pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Fri, Feb 22 2008, 08:50am)
значи като се прави Ес орберка требва на маx да са ти телекинезата ...,а ес-то го цъкаш докато постигнеш 90 % +...мойта лично беше 93 % и беше страшна... вапроса е какво скилове си пропилял че не си стигнал 20 статс на телекинеза ???? колко дмг прави орберката и с какви итемс е ?
п.п. кой левъл е ?
PLAGUEwRATH.
Serir
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 70%
#23
Feb 24 2008 07:50am
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#24
Feb 24 2008 08:41am
Quote (Serir @ Sun, 24 Feb 2008, 15:50)
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all
lies
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#25
Feb 24 2008 08:43am
Quote (Serir @ Sun, 24 Feb 2008, 14:50)
es blizz 50k fg build > es fire > hdin > all
ти явно си спал на отворен прозорец........
PLAGUEwRATH.
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#26
Feb 24 2008 08:45am
Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 24 Feb 2008, 16:43)
ти явно си спал на отворен прозорец........
PLAGUEwRATH.
xaxax Иво като толко ти харесваше оберка,що не си направи пак >?
ми ляйт сосо сега
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#27
Feb 24 2008 08:48am
ми по принцип орберката е за пвп сега нямам почти никакво време за диабло....но замисля да направя една подобрена версия на старата
PLAGUEwRATH.
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#28
Feb 24 2008 08:52am
Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 24 Feb 2008, 16:48)
ми по принцип орберката е за пвп сега нямам почти никакво време за диабло....но замисля да направя една подобрена версия на старата
PLAGUEwRATH.
fire>orb ...
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact