d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Vapros ? > Polzvate Li Bot ?
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2008 05:21am
Quote (ou7sider @ Fri, Feb 22 2008, 11:12am)
d2hackers.org tuk proveri wink.gif


Mojesh li da mi kajesh koi bot e nai dobar i shansa da go hvanat blizzard e nai - malak ili nikakav.Shtoto tam ima dosta smile.gif
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2008 05:22am
Quote (Disconnected @ Fri, Feb 22 2008, 11:10am)
Еми как да ви кажа момчета, за 2 месеца един бот ми изкара към ~6k fg.


П.С. Месецът още не е свършил smile.gif


za tova govorim smile.gif az za polovin mesec sam izkaral okolo 500 fg i to pove4e e ot trade na itemi v battle.net i posle trade za fg tuka ...
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 22 2008 06:22am
Quote (KrisIsBack @ Fri, 22 Feb 2008, 06:27)
blizzard ne gi hva6ta 6toto te gi kopuvat ot blizzard za 25$


hah kris ne ot blizz a ot eebay brat mi
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 10:24am
Quote (GnDraj @ Fri, Feb 22 2008, 11:22am)
za tova govorim smile.gif az za polovin mesec sam izkaral okolo 500 fg i to pove4e e ot trade na itemi v battle.net i posle trade za fg tuka ...


Браво и като играеш с бот кое му е кефа пускаш го и тои ти намира сам итеми и после само ги си продаваш
губи си кефа като намериш някав итем и се кефиш, а така с бота ти падне примерно "soj , mara , coa , tyriel," и си викаш а Soj браво бот. biggrin.gif

PS: Аз лично не ползвам ботове.

This post was edited by SoulKorlic on Feb 22 2008 10:26am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 22 2008 10:31am
Quote (SoulKorlic @ Fri, 22 Feb 2008, 18:24)
Браво и като играеш с бот кое му е кефа пускаш го и тои ти намира сам итеми и после само ги си продаваш
губи си кефа като намериш някав итем и се кефиш, а така с бота ти падне примерно "soj , mara , coa , tyriel," и си викаш а Soj браво бот. biggrin.gif

PS: Аз лично не ползвам ботове.
Явно старата школа сме малко smile.gif

Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 10:36am
Quote (mainabg @ Fri, Feb 22 2008, 04:31pm)
Явно старата школа сме малко smile.gif


Дам smile.gif

This post was edited by SoulKorlic on Feb 22 2008 10:36am
Member
Posts: 7,228
Joined: Apr 10 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2008 11:51am
hi
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 22 2008 11:56am
Quote (mainabg @ Fri, 22 Feb 2008, 18:31)
Явно старата школа сме малко smile.gif


явно тея които незнаете как да си настроите бот сте малко ...
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 22 2008 12:20pm
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 22 2008, 05:56pm)
явно тея които незнаете как да си настроите бот сте малко ...


Явно си много проЗ с главно "З" и не разбра че това да играеш с бот си губи кефа които ти предоставя ако намериш някакв хубав итем без бот.
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 22 2008 12:41pm
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 22 2008, 05:56pm)
явно тея които незнаете как да си настроите бот сте малко ...


+1
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll