Quote (GnDraj @ Fri, Feb 22 2008, 11:22am)
za tova govorim

az za polovin mesec sam izkaral okolo 500 fg i to pove4e e ot trade na itemi v battle.net i posle trade za fg tuka ...
Браво и като играеш с бот кое му е кефа пускаш го и тои ти намира сам итеми и после само ги си продаваш
губи си кефа като намериш някав итем и се кефиш, а така с бота ти падне примерно "soj , mara , coa , tyriel," и си викаш а Soj браво бот.

PS: Аз лично не ползвам ботове.
This post was edited by SoulKorlic on Feb 22 2008 10:26am