d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Арсенал или Милан > :)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 21 2008 05:38am
Тера до тук добре във Англия издаржахме ама да видим дали вие ще издаржите на Джузепе Меаца wink.gif

AC Milan
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 21 2008 06:05am
Quote (mainabg @ Thu, 21 Feb 2008, 09:28)
Не знам за МИлан и Арсенал

Но мача Барса и Селтик беше много по добър.


dam ma4a be6e lud
Member
Posts: 28,579
Joined: Dec 14 2006
Gold: 136,600.50
Feb 21 2008 10:52am
Quote (GnDraj @ Wed, Feb 20 2008, 10:05pm)
Милан извадиха късмет tongue.gif


Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 21 2008 03:09pm
teq puk da gi barnem na Lauta . . tongue.gifp
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll