Имаше стара китайска поговорка:Лапаш пишка - вземаш книжка,лапаш две - вземаш за категория"C",но да не вземеш да се впрягаш...
Аз бях на 17 преди 11 години,ще минат още няколко години и след време ще си на 25 и ще си кажеш - Еба си майката,кога минаха 10 години..
Все пак не се живее 300 години
GZ и тва е..живо,здраво и догодина пак така.
Когато си на 18 имаш превилегията да влизаш в затвора - дали ще се възползваш от това - от теб зависи/малко спам да има/

Край