d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Относно Bvb
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2008 10:56am
Еми нали жените го предпочитат по-дълго.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 21 2008 10:59am
Quote (PlagueJack @ Thu, 21 Feb 2008, 18:56)
Еми нали жените го предпочитат по-дълго.


v d2 e drugo huh.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 21 2008 11:09am
Quote (n3ver_mind @ Thu, 21 Feb 2008, 18:59)
v d2 e drugo huh.gif


Ти па си намерил кой да учиш за Д2 и как стоят нещата там rofl.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 21 2008 11:30am
Quote (Svetulcho @ Thu, 21 Feb 2008, 19:09)
Ти па си намерил кой да учиш за Д2 и как стоят нещата там  rofl.gif


dam slu4aino igraq ot 1.08
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 21 2008 11:51am
Може и от 1.00 да си почнал, ама защо мислиш , че и някой друг не е почнал тогава?!
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2008 02:16pm
Свет прости му, той е малък не разбира. smile.gif

Ааа намери един Divine set, ако не ти представлява някаква трудност.
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2008 04:17pm
Quote (PlagueJack @ Thu, 21 Feb 2008, 23:16)
Свет прости му, той е малък не разбира. smile.gif

Ааа намери един Divine set, ако не ти представлява някаква трудност.


Tърся:

Torch 20/17+
Anni 20/17+/*
Grief 34/395+
Stormshield 148 base def
draculs 15 str
dungo 40/15
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 21 2008 11:49pm
Quote (PlagueJack @ Fri, 22 Feb 2008, 00:17)
Tърся:

Torch 20/17+
Anni 20/17+/*
Grief 34/395+
Stormshield 148 base def
draculs 15 str
dungo 40/15

Дунго мога да то дам фрее но не е на 15% май беше на 14%. Сторм сори но го хвълих, нещо ме хвана яд на барба.
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 22 2008 08:19am
Ти искаш да правим дуели, си разхвърлил барба бива ли ...
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 22 2008 08:19am
Quote (PlagueJack @ Fri, 22 Feb 2008, 16:19)
Ти искаш да правим дуели, си разхвърлил барба бива ли ...


той играе само ладер ^
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll