Quote (PLAGUEwRATH @ Tue, Feb 19 2008, 06:06pm)
бил сам на екскурзия там..... знам за ко става вапрос... просто Германия рулира отсякъде.
PLAGUEwRATH.
pi4 vij sq ima i drug vapros !
1. Edno e da jivee6 tam
2. Drugo e da si tam na ekskurziq za 1-2 sedmici i samo hubavite raboti da vidi6....
tam otidah nikvi friends , palno s tapaci , otna4alo ezika neznaeh , na disko nemoi da hoda , treva nqma6e

, samo zaradi ednite pari da stoi6 .... ddz...
da si iskaram po natatak studenskiq jivot i misla da ida pri ba6ta mi pak tam