d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Za Vsi4ko Si Ima Vreme > Na Pe4eliv6ite 4estito
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 18 2008 11:09am
Quote (Panec @ Mon, Feb 18 2008, 04:13pm)
hah imash kasmet 4e ne cukam d2 ina4e pak 6te6e da se maznish v baala pomqr


spokino bre hora

warna mu e v karpa varzan..prazni prikazki ne govora..... koito me poznava zanai tova
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold: 0.35
Feb 18 2008 11:52am
Quote (BraveAntiBan @ Mon, 18 Feb 2008, 18:09)
spokino bre hora

warna mu e v karpa varzan..prazni prikazki ne govora..... koito me poznava zanai tova


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 19 2008 12:04am
Quote (BraveAntiBan @ Mon, 18 Feb 2008, 19:09)
spokino bre hora

warna mu e v karpa varzan..prazni prikazki ne govora..... koito me poznava zanai tova

Още 2-3 ма да игърмят и ще е супер тук,няма нерви и ще се уважаваме smile.gif Но май с думи няма да стане, който е трябвало да му говори първите 7 години не го е правил smile.gif

Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2008 05:08am
Quote (mainabg @ Tue, 19 Feb 2008, 08:04)
Още 2-3 ма да игърмят и ще е супер тук,няма нерви и ще се уважаваме smile.gif Но май с думи няма да стане, който е трябвало да му говори първите 7 години не го е правил smile.gif


suglasen sum s teb smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll