d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ще спрем ли да я играем тая игра > :)
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 08:23am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 16:22)
абе то тая цялата игра е един голям цирк smile.gif


vouch
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 17 2008 09:52am
Ш, оу, не ми осирайте топика
Member
Posts: 306
Joined: Aug 13 2007
Gold: 75.50
Feb 17 2008 01:27pm
Да, няма да я спрем. happy.gif
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Feb 17 2008 02:48pm
Quote (cccp_punk @ Sun, 17 Feb 2008, 17:52)
Ш, оу, не ми осирайте топика


biggrin.gif
Аз сам я спрял само level services права понякога, ама даже скоро не сам правил.
Member
Posts: 875
Joined: Jan 28 2008
Gold: 0.00
Feb 17 2008 02:51pm
Диабло 3 ще е С Платени Акаънти Също като WoW така, че не мисля, че ще спрете 2 Заради троиката smile.gif
Member
Posts: 28,582
Joined: Dec 14 2006
Gold: 136,600.50
Feb 17 2008 03:04pm
nikoi ot vas nqma da e spre
6tot vi e zela akala
o6te ot malki
nqma otarvane
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 17 2008 04:05pm
ми какво да правим в свободното си време ???? Всички филми изгледах,всяка вечер бири и водки не върви.Да подчертая бирата е за разредител bier.gif пък сега пазим поведение пред жената smile.gif Май няма да спирам скоро smile.gif

This post was edited by mainabg on Feb 17 2008 04:06pm
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 17 2008 08:11pm
Quote (SoulKorlic @ Sat, Feb 16 2008, 08:46pm)
не няма да я спра.


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 17 2008 11:40pm
Quote (Kalkanov @ Sun, 17 Feb 2008, 22:51)
Диабло 3 ще е С Платени Акаънти Също като WoW така, че не мисля, че ще спрете 2 Заради троиката smile.gif
То това Д3 излиза вече от 2 години поне и нищо още няма.Няма да е скоро поне така мисля

Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Feb 18 2008 02:47am
Quote (cccp_punk @ Sat, Feb 16 2008, 08:43pm)
Join Blizzard axxa ;]


cccp hammerdina ne be6e li tozi koito e cs bot i naprawi nai burziqt cs run na sweta?
Go Back To Български Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll