☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> ще спрем ли да я играем тая игра > :)
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1651
Replies: 56
Track Topic
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#21
Feb 17 2008 08:23am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 16:22)
абе то тая цялата игра е един голям цирк
vouch
cccp_punk
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold
:
10.95
#22
Feb 17 2008 09:52am
Ш, оу, не ми осирайте топика
ScooterDEX
Member
Posts: 306
Joined: Aug 13 2007
Gold
:
75.50
#23
Feb 17 2008 01:27pm
Да, няма да я спрем.
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#24
Feb 17 2008 02:48pm
Quote (cccp_punk @ Sun, 17 Feb 2008, 17:52)
Ш, оу, не ми осирайте топика
Аз сам я спрял само level services права понякога, ама даже скоро не сам правил.
Kalkanov
Member
Posts: 875
Joined: Jan 28 2008
Gold
:
0.00
#25
Feb 17 2008 02:51pm
Диабло 3 ще е С Платени Акаънти Също като WoW така, че не мисля, че ще спрете 2 Заради троиката
TERA87
Member
Posts: 28,582
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
136,600.50
#26
Feb 17 2008 03:04pm
nikoi ot vas nqma da e spre
6tot vi e zela akala
o6te ot malki
nqma otarvane
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#27
Feb 17 2008 04:05pm
ми какво да правим в свободното си време ???? Всички филми изгледах,всяка вечер бири и водки не върви.Да подчертая бирата е за разредител
пък сега пазим поведение пред жената
Май няма да спирам скоро
This post was edited by mainabg on Feb 17 2008 04:06pm
schpeikk
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#28
Feb 17 2008 08:11pm
Quote (SoulKorlic @ Sat, Feb 16 2008, 08:46pm)
не няма да я спра.
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#29
Feb 17 2008 11:40pm
Quote (Kalkanov @ Sun, 17 Feb 2008, 22:51)
Диабло 3 ще е С Платени Акаънти Също като WoW така, че не мисля, че ще спрете 2 Заради троиката
То това Д3 излиза вече от 2 години поне и нищо още няма.Няма да е скоро поне така мисля
Serir
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 70%
#30
Feb 18 2008 02:47am
Quote (cccp_punk @ Sat, Feb 16 2008, 08:43pm)
Join Blizzard axxa ;]
cccp hammerdina ne be6e li tozi koito e cs bot i naprawi nai burziqt cs run na sweta?
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact