Quote (DesolateD @ Sat, 16 Feb 2008, 20:53)
Офф.... стига се заяждайте ... ^^ ... И какво имате против мен толкова , аз и PlagueWrath се грижехме редовно за темата която беше постната в "Site Suggestions" ..
Няма какво повече да кажа БГ-тата са си БГ-та.. предпочитам приятели немци честно казано..
Не се заяждам с теб нямам нищо против, но трябва да се направи нещо за глупаците, които само се заяждат.Тъпаните от български не разбират.