d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ПРОБЛЕМ С /fps > Help
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 16 2008 11:47am
Quote (mainabg @ Fri, 15 Feb 2008, 19:32)


П.П Абе Свет това заради чаровната усмивка ли те е спонсорирал Тоше>? Да си махна предните два , че са изкуствени


И за това biggrin.gif Ама нямаш идея колко бири ми виси.... banana.gif има много ми се hail.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 16 2008 11:48am
Quote (Viki96 @ Sat, 16 Feb 2008, 19:40)
Някой друг на знае нещо по вапроса...?


Виж с малкия формат на десктоп-а дали става!
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 16 2008 02:00pm
Quote (Svetulcho @ Sat, Feb 16 2008, 05:47pm)
И за това biggrin.gif Ама нямаш идея колко бири ми виси.... banana.gif има много ми се hail.gif thumbsup.gif


tri jivota da jiveia ne moga da mu se naplata na svet:)smile.gif


mislia da kupa Birenata fabrika KAMENITZA i da mu e podara i da si re6a problema smile.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 16 2008 02:03pm
Quote (BraveAntiBan @ Sat, 16 Feb 2008, 22:00)
tri jivota da jiveia ne moga da mu se naplata na svet:)smile.gif


mislia da kupa Birenata fabrika KAMENITZA i da mu e podara i da si re6a problema smile.gif

smile.gif totiiii totiiii
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 18 2008 04:02pm
Quote (mainabg @ Fri, Feb 15 2008, 06:33am)
Не знам бе бате защо питай Ники (2рас) може да знае.


Go Back To Български Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll