Извинявай...Обещавам повече няма да правя така , мило мое другарче ....

Quote (PLAGUEwRATH @ Thu, Feb 14 2008, 04:13pm)
xaxaxaxaxax Ramirezz ме кефи
PLAGUEwRATH.
А ти щото много ми се кефиш мое ли да бараш суджука ?

Базикам се веее :rolf:
This post was edited by Ramirezz on Feb 14 2008 12:00pm