☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Мобилни телефони > Какъв използвате?
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 718
Replies: 30
Track Topic
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#21
Feb 15 2008 12:09am
Quote (fars @ Fri, 15 Feb 2008, 03:03)
a az sum mnogo dovolen ot sistemata МОБИ ВИК mnogo e aktualna s saseda samo taka komunikirame toi si znae koi e saseda
)
axaxaxaxxaxax Не по тръбите на парното е по актулано
Fars
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold
:
50.00
#22
Feb 15 2008 06:26am
da ako vladee6 morzata ti-ti-ti ti ti ti 3 kusi i edno dulgo
)
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#23
Feb 16 2008 04:32am
NOKIA забравих какав модел.
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#24
Feb 17 2008 10:24am
Sony Ericson k750i
TERA87
Member
Posts: 28,579
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
136,600.50
#25
Feb 17 2008 03:02pm
6300
best nokoi
This post was edited by TERA87 on Feb 17 2008 03:02pm
Panec
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold
:
0.00
#26
Feb 18 2008 05:49am
az sum s k700 ama sha go smenqm 6toto onaq sutrin stavam takuv i gledam displeya puknat
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#27
Feb 18 2008 06:24am
Quote (Panec @ Mon, 18 Feb 2008, 13:49)
az sum s k700 ama sha go smenqm 6toto onaq sutrin stavam takuv i gledam displeya puknat
Лоша работа тежка вечер,можеше и да е по лошо.Да се събудиш до говорещ крокодил
Panec
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold
:
0.00
#28
Feb 18 2008 01:36pm
Quote (mainabg @ Mon, 18 Feb 2008, 14:24)
Лоша работа тежка вечер,можеше и да е по лошо.Да се събудиш до говорещ крокодил
hxahaxh prav si
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#29
Feb 18 2008 02:15pm
Quote (mainabg @ Thu, Feb 14 2008, 09:02pm)
То и аз сам така имам телефон за 400лева някаде а слетките ми са от 300 -800 лева.Но има много газари които са си взели телефон на изплащане за 800-1000 лв а си зареждат валчери за по 5 лв на месец и се надуват.Но не даи си боже да го полеят с бира ще се разболеят.
Аз съм с най-здравата нокиа
Изпускал я съм в ваната и пак бачка 2010 или 2100 беше май.Толко тормоз и още работи.AmaSing
TERA87
Member
Posts: 28,579
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
136,600.50
#30
Feb 18 2008 03:49pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 08:15pm)
Аз съм с най-здравата нокиа
Изпускал я съм в ваната и пак бачка 2010 или 2100 беше май.Толко тормоз и още работи.AmaSing
deto e s fener4e
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact