Quote (MyD2jspRevenge @ Wed, 13 Feb 2008, 15:31)
да , прочетох го но просто ми е интересно , дали след като се ънсокне се връща на същото дурабилити или започва от макс да речем 16/16
и в това има идея но не мисля да го пробвам

)))))
преди рес на стария ладер пробвах и не стана но сега не ми се набутва.Просто много добре го обясни пича ""UltimaTrader"" така,че и не мисля даже да пробвам.Докато не наближи пак рес,тогава всичко хварлям.Последно преди рес ми трябваше ИТХ фаст и дадох ВЕХ кво ми пука