d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Rainbow Orb > Гласувайте.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2008 06:07am
Мерси , абе Чеф ти не си ми звънял само един път ме стрелна smile.gif

Forbidden_ баце сорка ама вече го взех happy.gif
Member
Posts: 502
Joined: Nov 6 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 13 2008 07:59am
Quote (Panec @ Wed, Feb 13 2008, 02:07pm)
Мерси , абе Чеф ти не си ми звънял само един път ме стрелна smile.gif

Forbidden_ баце сорка ама вече го взех happy.gif


mi prati edna strela togava pyk 6ti zvynna de biggrin.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2008 02:15pm
Quote (letmefeelyou @ Wed, 13 Feb 2008, 15:59)
mi prati edna strela togava pyk 6ti zvynna de biggrin.gif


kk tiq dni sha ti prata.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 13 2008 02:16pm
Quote (Panec @ Wed, 13 Feb 2008, 22:15)
kk tiq dni sha ti prata.


нямаш пари да му пратиш ся ли ;(
Member
Posts: 502
Joined: Nov 6 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 13 2008 02:17pm
Quote (n3ver_mind @ Wed, Feb 13 2008, 10:16pm)
нямаш пари да му пратиш ся ли ;(


xax biggrin.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 13 2008 02:18pm
Quote (letmefeelyou @ Wed, 13 Feb 2008, 22:17)
xax biggrin.gif


sad.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Dec 19 2005
Gold: 16,115.11
Feb 14 2008 03:22am
иначе добре ти седи cool.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 14 2008 04:21am
Quote (Forbidden_ @ Thu, 14 Feb 2008, 11:22)
иначе добре ти седи cool.gif thumbsup.gif


mersi bier.gif

Quote (n3ver_mind @ Wed, 13 Feb 2008, 22:16)
нямаш пари да му пратиш ся ли ;(


hah az sum na smetka we...we...

This post was edited by Panec on Feb 14 2008 04:21am
Member
Posts: 28,582
Joined: Dec 14 2006
Gold: 136,600.50
Feb 14 2008 12:39pm
gz lud
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 15 2008 06:22am
Хмм , ся за сефте виждам че са направили БГ форум smile.gif Радвайте smile.gif !!!
Айде че чакам ънлок sad.gif
Имам орб , да ти кажа , само ФГ на вятъра .. след тва даже се набутах и ФГ за ъпгрейд на Стар-а ^^

This post was edited by DesolateD on Feb 15 2008 06:23am
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll