d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > НЕЧОВЕШКИ ЛАААГ в Д2 > Майче имам обяснение за лага
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 12 2008 08:24am
Quote (mosuto @ Tue, Feb 12 2008, 08:34am)
Естествено и  да има проблеми с нета все пак живеем в България biggrin.gif
но се надявам да стават все по малко ^^ лага дето си е от д2 ще го преживея rofl.gif


А дано чул те господ biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 12 2008 01:47pm
Да не чуе дявола малко се пооправи ха нещата но да се пробвам КС още нямам смелост
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 13 2008 09:09am
Quote (mainabg @ Tue, Feb 12 2008, 07:47pm)
Да не чуе дявола малко се пооправи ха нещата но да се пробвам КС още нямам смелост


Аз правих неска 60 КС-та и не ми лагна нито един пат, ама сега нещо пак зе да се обажда лага. mad1.gif

This post was edited by SoulKorlic on Feb 13 2008 09:10am
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 13 2008 09:11am
Quote (SoulKorlic @ Wed, 13 Feb 2008, 17:09)
Аз правих неска 60 КС-та и не ми лагна нито един пат, ама сега нещо пак зе да се обажда лага. mad1.gif


hand.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 13 2008 09:12am
Quote (n3ver_mind @ Wed, Feb 13 2008, 03:11pm)
hand.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 13 2008 09:36am
Quote (SoulKorlic @ Wed, 13 Feb 2008, 17:12)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


wurf.gif
е: еz ^^

This post was edited by n3ver_mind on Feb 13 2008 09:37am
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 13 2008 11:03am
Quote (n3ver_mind @ Wed, Feb 13 2008, 03:36pm)
wurf.gif
е: еz ^^


^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 14 2008 12:39am
Quote (SoulKorlic @ Wed, 13 Feb 2008, 17:09)
Аз правих неска 60 КС-та и не ми лагна нито един пат, ама сега нещо пак зе да се обажда лага. mad1.gif

Давай все така м8 може да МЕ стигнеш и дори и Тошо да стигнеш.Ако го направиш 99 това значи ,че хамарът ми ще е вече 99 а и дру ще е 99 а това ме доближада до него със само един 99, по малко smile.gif
devil.gif

This post was edited by mainabg on Feb 14 2008 12:41am
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 14 2008 10:37am
Oo maina mislia 4e s dva po malko 6te ima6 m8.....ne zabraviai 3x99<<<<<<<
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 14 2008 10:44am
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 14 Feb 2008, 18:37)
Oo maina mislia 4e s dva po malko 6te ima6 m8.....ne zabraviai 3x99<<<<<<<
Ти май не можеш да смяташ smile.gif прочето внимателно smile.gif
Докато доиде време да прави КС значи моя хамар ще е 99 а ако стане 99 той значи аз д с дру ще сам 99 щото той ще ми прави Д.Следователно аз ще имам 2 х 99 а ти само 3 smile.gif

Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll