d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > 1000th Post > :d
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 10 2008 07:16am
Quote (mainabg @ Sun, Feb 10 2008, 12:21pm)
малко сме вече старомодните играчи.Преди постоянно чувах ми какво правиш а тои харва си а сега нещо ги няма.Пуснали ботове яко и тва е,още малко и дуел бот ще има


П.П за който не знае харва=ръна



и аз наведох засраменно глава муахаха
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 10 2008 07:20am
Quote (BraveAntiBan @ Sun, 10 Feb 2008, 15:16)
и аз наведох засраменно глава муахаха


хехехехее дам тоше така си е

bier.gif
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Feb 10 2008 11:04am
mnoo pozdrawi ot mene be!
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 10 2008 11:23am
Quote (Serir @ Sun, 10 Feb 2008, 19:04)
mnoo pozdrawi ot mene be!

ако спам го прави както трябва поне, да се знае на кой говориш smile.gif)))

This post was edited by mainabg on Feb 10 2008 11:23am
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll