Quote (KrisIsBack @ Fri, Feb 8 2008, 11:13am)
ebi si maikata ve ne6tasink ti si sram za bulgarite we ne me zanimavai idiot
izvinqvai 4e imam mozuk v glavata si , izvinqvai 4e ne sam shiban chalgar , a da izvinqvai 4e ne si brusna krakata i racete , izvinqvai su6to mnogo 4e ne slagam pove4e grim ot momi4etata , izvinqvai 4e ne si slagam 2 tubi gel na glavata i ne si puham glavata v kenefa , izvinqvai su6to 4e ne hodq v 4aka raka izvinqvai su6to 4e ne se kefq na selska muzika a da i nai ve4e izviqnvai CHE NE SAM CIGANIN KATO TEB!
http://www.vbox7.com/play:0e2e093eKrisIsFat = Azisus ? ofc
This post was edited by chzn on Feb 8 2008 05:45am