d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > За или против чалгата > Дискусия
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,052
Joined: Jan 20 2008
Gold: 2.95
Feb 9 2008 08:22am
Quote (mainabg @ Wed, Feb 6 2008, 11:13pm)
няма ли някои да се появи с позиция за чалгата да баде интересно


1vo sry za latinicata(no driver)

az 6e sam toq malumnik tongue.gif spored mene 4algata e qka muzika 6oto na 1-2 4a6ki vkarva ebati nastroenieto batko takav kef seeno sam ebal mis svqt i plus tva kat se razvarti6 na kiu4ecite ako si maistor i putkite po4vat da si vartqt gaza okolo tebe i ottam natataka e lesen putq kam legloto taka 4e - tvardo ZA 4algata thumbsup.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 9 2008 09:04am
Някои пат е "ЗА", но само когато сме на градус biggrin.gif biggrin.gif а когато не сме сам против.

This post was edited by SoulKorlic on Feb 9 2008 09:04am
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 9 2008 09:10am
Преслава много ме радва
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 9 2008 10:59am
ама много яки теми има тука ......
Go Back To Български Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll