Quote (mainabg @ Wed, Feb 6 2008, 11:13pm)
няма ли някои да се появи с позиция за чалгата да баде интересно
1vo sry za latinicata(no driver)
az 6e sam toq malumnik

spored mene 4algata e qka muzika 6oto na 1-2 4a6ki vkarva ebati nastroenieto batko takav kef seeno sam ebal mis svqt i plus tva kat se razvarti6 na kiu4ecite ako si maistor i putkite po4vat da si vartqt gaza okolo tebe i ottam natataka e lesen putq kam legloto taka 4e - tvardo ZA 4algata