Quote (mainabg @ Mon, Feb 4 2008, 01:14pm)
ама изобщо не ми се работи но какво да се прави
трябва
То е така и на мене не ми се ходи ам после като отидеш на да си търсиш работа и като нямаш "Средно образование" ко праим а ??
Затова трябва да се учи заварши Средното образувание и тогава ако искаш "Висшо" а ако нещеш варви работи някаде.