Quote (mainabg @ Fri, 1 Feb 2008, 11:36)
ние го знаем това но нали все от някаде трябва да се тръгне. Най-важното е да се види дали има нашата подкрепа и тогава който трябва ще реши

Но не е възможно да поставят някой които няма нужната подкрепа от БГ а ще ни представлява.Не мислиш ли, че това е глупаво >? За това ние да си го посочим пък те да решават каква титла ще му дават
П.П. За 90 набор доста хубаво мислиш не ти личи да си толкова малък
Да де, то е пределно ясно, че и вие един вид може да му дадете вид подкрепа. Аз също гласувам с него, най-малко защото заслуважа модераторски права в нашия под-форум, за това което е направил за всички нас, успех.
П.С. Благодаря за комплимента

, нали знаеш, има хора на които не им личат годините като акъл, така и като външен вид =)