d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Нашия човек 2pac_rulez :) > Всичко което прави на Форума и D2jsp
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 1 2008 04:02am
Quote (mosuto @ Fri, 1 Feb 2008, 10:54)
Moderator na BG foruma pone smile.gif
Trusted tag sashto nqma da e losho tongue.gif

ps: mara toshe xD




Жоре най-точното ти го каза . Аз съм гласувал за 2


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Feb 1 2008 04:14am
# 3
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2008 06:51am
явно 3 wub.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 07:17am
Quote (melania @ Fri, Feb 1 2008, 12:51pm)
явно 3 wub.gif


Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Feb 1 2008 09:55am
Quote (BraveAntiBan @ Fri, Feb 1 2008, 01:17pm)


3
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 1 2008 10:01am
Quote (mainabg @ Fri, 1 Feb 2008, 11:36)
ние го знаем това но нали все от някаде трябва да се тръгне. Най-важното е да се види дали има нашата подкрепа и тогава който трябва ще решиsmile.gif Но не е възможно да поставят някой които няма нужната подкрепа от БГ а ще ни представлява.Не мислиш ли, че това е глупаво >? За това ние да си го посочим пък те да решават каква титла ще му дават

П.П. За 90 набор доста хубаво мислиш не ти личи да си толкова малък


Да де, то е пределно ясно, че и вие един вид може да му дадете вид подкрепа. Аз също гласувам с него, най-малко защото заслуважа модераторски права в нашия под-форум, за това което е направил за всички нас, успех.

П.С. Благодаря за комплимента smile.gif, нали знаеш, има хора на които не им личат годините като акъл, така и като външен вид =)
Member
Posts: 5,951
Joined: Mar 27 2007
Gold: 130.00
Feb 1 2008 10:46am
Да стане Модератор на форума с Trusted Tag
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Feb 1 2008 11:39am
Благодаря на Всички за подкрепата! wub.gif thumbsup.gif heart2.gif hug.gif
Но това не зависи от нас, а от Админа и Модераторите, или гласуват хора с Trusted
Tag wink.gif

This post was edited by 2pac_rulez on Feb 1 2008 11:40am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 2 2008 01:32am
само 29 БЪЛГАРИ ли сме сме тука джсп това е доста лошо
Member
Posts: 24,271
Joined: Sep 24 2007
Gold: 0.01
Feb 2 2008 02:29am
А бе не го познавам ама гласувах ЗА tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Go Back To Български Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll