За ламер как може да кажа ,че си но за спамм мога да поспоря
не е ли малко много 10 к за една година

не си меди да трупаш от разследване знам ли.Нямаш много фг за да си традер
Знам ли ако траде с теб може меди да викна или нещо за много малко фг без меди
нищо лично просто такива са моите критерии с кой да траде
Ники си има негови аз си имам мои
Но 10 к бате наитина си е много

)))))
къто един няма да казвам кой за 4.5 месеца 4.5 к пост тва на какво прилича <>?