Quote (fars @ Thu, 31 Jan 2008, 23:36)
този кук бот го има фрее ма трябва да си го потърсите

а и няма гаранция че не се детектва

не че не го ползвам по някога ма си рискувам сд-кейовете!
Няма да споря. но търсейки го освен някой кей логър друго няма да намерят!!! 100% ви гарантирам!
Относно детекта....до момента само тези които оставят обявите активни ги снимат и ги топят на Blizz и за това ги банват. До момента няма бан от ММ бота!
Обяви = TP up, TP now is safe, Kill Baal now etc, etc, etc