Quote (2pac_rulez @ Wed, Jan 30 2008, 09:36pm)
Може би В докладване за спам трябва да вкара, защото просто не виждам къде другаде съответства, или да дадем идея на Пол да вкара ново Интернационално правило което да действа
във всички форуми ако не се пише на съответният език.
да , и това е идея , стига някой да има връзка с Пол.
Даже повярвай ми много хора от другите форуми биха били доволни. И ще ти кажа защо - защото са тъпи западно и източно европейци , че даже и американци дето чакат всичко на готово. И ей такива като тебе , да не кажа всички ние , можем да променим нещо
This post was edited by MyD2jspRevenge on Jan 30 2008 03:40pm