Ето това мисля , че беше добър въпрос!Аз никога не повтарям работата си , тя може да бъде новаторска но не и пунтарска!Всеки който си поръча аватар има различен вкус , но когато започне да наподобява някой естествено аз не бих приел неговата поръчка ако той много добре знае , че в момента се опитва да пунтира някого.Затова всеки аватар изготвен от мен носи името на поръчителя си и се складира в папка!Така мисля , че на въпроса беше даден изчерпателен и надявам се задоволителен отговор!