Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 27 Jan 2008, 17:00)
най после ънлок след толкова време ходене по мъките
едно голямо мерси на сички от клана Brave без които нямаше да сам тук сега
респект към Тошо, Горе и Свет
П.П надявам се че не сам се излагал много

Честито !!! Внимавай какво сваляш и от къде!
This post was edited by Svetulcho on Jan 29 2008 12:35pm