Quote (n3ver_mind @ Tue, 29 Jan 2008, 13:24)
ботушките ми струват 1к фг тапако
казал сам и пак ще кажа нее само итам а с този дем торнадо може само да ме спукаш от смях.Най-лесното е да му направиш много лифе за сметка на демидж.Аз както се вижда имам демидж лифе фхр фср от всякаде
бия по си4ки показатели

)
освен по тапотия все още не мога
ако иска6 ела в игра и там да те бия или те е страх
но мисля друида ти е на нон затова има6 толкова лифе та там еле с 45 лифе е без пари спрямо тук
кажи игра на ладер ако искаш и на нон да те прасна малко да ти затвора устата