Поредната простотия, която ни представят мебелните магазини из града ( за Пловдив говоря).
Купих си ново легло за детската и реших за да не затапвам допълнително стаята, да купя фотьойл, който да може да се разтяга, когато имам гости.
Обиколих доста места из града и се спрях на един такъв в мебелна къща на Асеновградско шосе. Обсъдихме всички подробности с консултанта в магазина и реших да си го взема, но нямаше подходящия цвят и ме помолиха да оставя капаро и да изчакам 2 седмици. Съгласих се, бърза работа нямам, а и фотьойла е доста готин. Минаха две седмици та и повече и вчера ми се обадиха да отида до магазина да избера друг цвят, защото нямали от този който аз искам ... Добре, няма проблеми, всичко става. Отидох, избрах си друг цвят и си заминах.
Днес с цялата си наглост ми се обаждат и ми казват, че не могат да ми го направят разглобяем и ми предлагат обикновен фотьойл, а ако искам разглобяем трябва да си доплатя ...
То направо да ти писне от такива хора ...
P.S: Няма оправия в тази държава, всеки гледа да те мине стига само да може !