d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1198199200201202264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Nov 25 2009 10:02am
Quote (InTheGame @ 25 Nov 2009 16:46)
;D cahahahah


ot primera na mazohista:
hahaha inthegamer

Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Nov 25 2009 12:14pm
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 25 2009 01:08pm
Quote (KrisIsBack @ Nov 25 2009 06:14pm)
http://www.youtube.com/watch?v=YNb0PWBQjBI


e tva e muzikata na naroda ;D
Member
Posts: 4,151
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2009 01:44pm
a we pi4ove kolko e maxa na fista .. moq prai 10 k poi4e moi li da prai ?
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2009 01:58pm
Quote (RogerNET @ 25 Nov 2009 20:44)
a we pi4ove kolko e maxa na fista .. moq prai 10 k poi4e moi li da prai ?


Не.
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
Nov 26 2009 05:28am
Поредната простотия, която ни представят мебелните магазини из града ( за Пловдив говоря).
Купих си ново легло за детската и реших за да не затапвам допълнително стаята, да купя фотьойл, който да може да се разтяга, когато имам гости.
Обиколих доста места из града и се спрях на един такъв в мебелна къща на Асеновградско шосе. Обсъдихме всички подробности с консултанта в магазина и реших да си го взема, но нямаше подходящия цвят и ме помолиха да оставя капаро и да изчакам 2 седмици. Съгласих се, бърза работа нямам, а и фотьойла е доста готин. Минаха две седмици та и повече и вчера ми се обадиха да отида до магазина да избера друг цвят, защото нямали от този който аз искам ... Добре, няма проблеми, всичко става. Отидох, избрах си друг цвят и си заминах.
Днес с цялата си наглост ми се обаждат и ми казват, че не могат да ми го направят разглобяем и ми предлагат обикновен фотьойл, а ако искам разглобяем трябва да си доплатя ...
То направо да ти писне от такива хора ... :mad:

P.S: Няма оправия в тази държава, всеки гледа да те мине стига само да може ! :fume:
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Nov 26 2009 09:14am
Quote (Africanec @ Nov 26 2009 11:28am)
Поредната простотия, която ни представят мебелните магазини из града ( за Пловдив говоря).
Купих си ново легло за детската и реших за да не затапвам допълнително стаята, да купя фотьойл, който да може да се разтяга, когато имам гости.
Обиколих доста места из града и се спрях на един такъв в мебелна къща на Асеновградско шосе. Обсъдихме всички подробности с консултанта в магазина и реших да си го взема, но нямаше подходящия цвят и ме помолиха да оставя капаро и да изчакам 2 седмици. Съгласих се, бърза работа нямам, а и фотьойла е доста готин. Минаха две седмици та и повече и вчера ми се обадиха да отида до магазина да избера друг цвят, защото нямали от този който аз искам ... Добре, няма проблеми, всичко става. Отидох, избрах си друг цвят и си заминах.
Днес с цялата си наглост ми се обаждат и ми казват, че не могат да ми го направят разглобяем и ми предлагат обикновен фотьойл, а ако искам разглобяем трябва да си доплатя ...
То направо да ти писне от такива хора ... :mad:

P.S: Няма оправия в тази държава, всеки гледа да те мине стига само да може ! :fume:


kofti a tam sa samo moshenici da znaesh :P v trakiq govorim mebelna nali ?
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Nov 26 2009 09:38am


opredeleno e tova muzikata ,6te si naleq nova 4a6a bira ;)
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Nov 26 2009 12:19pm
Quote (mainabg @ Nov 26 2009 05:38pm)
http://www.youtube.com/watch?v=YNb0PWBQjBI

opredeleno e tova muzikata ,6te si naleq nova 4a6a bira ;)


:cheers:
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 26 2009 01:10pm
Go Back To Български Topic List
Prev1198199200201202264Next
Closed New Topic New Poll