Ами винаги се гледа с подозрение на новите хора

Обикновено има изисквания да си без warn(дава се за спам и за постване в секции , които са забранени за обикновени юзъри - Scammer Accusation, на мене Сабине ми лепна 10% за 1 пост...)
Гледа се join date, обикновено искат да си член на jsp поне 3 или 6 месеца.
И евентуално да са те видяли как трейдваш, дали някой се оплаква от тебе..
Такиа неща се гледат общо взето..
Успех
