d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1193194195196197264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 21 2009 12:23pm
хахах имах 60 к чипове хахах
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 21 2009 12:24pm
Quote (KrisIsBack @ 21 Nov 2009 20:04)
zaribena e


mojem li da izmislim ne6to?

skype<
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 21 2009 12:27pm
Quote (velibg @ 21 Nov 2009 20:23)
хахах имах 60 к чипове хахах


na koe ?
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 21 2009 12:43pm
Quote (BraveAntiBan @ 21 Nov 2009 19:27)
na koe ?


покертстарс
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 21 2009 12:51pm
Quote (velibg @ 21 Nov 2009 20:43)
покертстарс


aha ok

az mnogo se zaribih na zynga v facebooka
1miln 4ipove imam tam
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 21 2009 01:16pm
nekoi kandidat da mi zakrugli fgto 4e mnogo ebano taka
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 21 2009 01:18pm
mersi maino:)
Member
Posts: 23,874
Joined: Nov 11 2009
Gold: 6,122.35
Nov 21 2009 03:24pm
някой може л ида ми обесни
как да кандидатсвам за някоя гилдия ??
мерси предварително
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 21 2009 04:01pm
Quote (E_Cantona @ 21 Nov 2009 22:24)
някой може л ида ми обесни
как да кандидатсвам за някоя гилдия ??
мерси предварително


Влизаш в гилдията и горе в ляво виждаш "Request to join"
Member
Posts: 23,874
Joined: Nov 11 2009
Gold: 6,122.35
Nov 22 2009 01:29am
Quote (velibg @ Nov 22 2009 12:01am)
Влизаш в гилдията и горе в ляво виждаш "Request to join"


и по какви критерии се съди ?
аз май като съм нов , нямам голям шанс да ме удобрят :)
мерси за инфото , успех !
Go Back To Български Topic List
Prev1193194195196197264Next
Closed New Topic New Poll