Quote (KrisIsBack @ 13 Nov 2009 22:12)
da vsichki znaqt za tezi 10k no i koito trqbva znae 4e mnogo otdavna sam se opravil s pi4a daje sme si friends
zatva4e nedei da govorish nepodgotven harabiq ti kazvam
az pone ne se nujdaq ot multi acc
Quote (mnmlz @ 16 Nov 2009 14:37)
Ти не беше ли ''The 10k fg friend'' ?

Последно ?!