Quote (n3ver_mind @ 9 Nov 2009 00:44)
Az ne razbrah i kwo kade trqq da postwam za da mi dadat da postwam tam ?

Искаш достъп до Донор форума?
Трябва да постнеш в
Donate for me! , че даваш 1000fg за стар ъпгрейд и евентуален достъп до донор форума.
Някой купува твойте 1000fg и праща на njaguar 25$.
Дава ти се синя звезда и евентуално достъп.
Има хора по няколко пъти дават по 1000fg докато получат достъп.
Аз от първия път получих достъп.
Там се спами стабилно :п
Повечето теми са за поздравяване на рожденници или нови ТТ.
Има раздели Star upgrades и Real Life Trades.