d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev1177178179180181264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Nov 8 2009 04:44pm
Az ne razbrah i kwo kade trqq da postwam za da mi dadat da postwam tam ? :)
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 8 2009 11:29pm
Quote (erk0r @ 8 Nov 2009 22:00)
dai link ?


davam
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=36961165&f=115&o=50

ima strahotni idei tam
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Nov 9 2009 08:34am
abe v BG 4ujdenec moje li da stane policai? I ako moje kvi sa usloviqta?
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Nov 9 2009 10:24am
Опа прочел съм грешно :) Ако завършиш Училището в Симеоново може и да станеш :)

This post was edited by erk0r on Nov 9 2009 10:33am
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2009 10:39am
Quote (n3ver_mind @ 9 Nov 2009 00:44)
Az ne razbrah i kwo kade trqq da postwam za da mi dadat da postwam tam ? :)


Искаш достъп до Донор форума?
Трябва да постнеш в Donate for me! , че даваш 1000fg за стар ъпгрейд и евентуален достъп до донор форума.
Някой купува твойте 1000fg и праща на njaguar 25$.
Дава ти се синя звезда и евентуално достъп.
Има хора по няколко пъти дават по 1000fg докато получат достъп.
Аз от първия път получих достъп.
Там се спами стабилно :п
Повечето теми са за поздравяване на рожденници или нови ТТ.
Има раздели Star upgrades и Real Life Trades.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 9 2009 10:41am
Quote (anarchyi @ 9 Nov 2009 18:39)
Искаш достъп до Донор форума?
Трябва да постнеш в Donate for me! , че даваш 1000fg за стар ъпгрейд и евентуален достъп до донор форума.
Някой купува твойте 1000fg и праща на njaguar 25$.
Дава ти се синя звезда и евентуално достъп.
Има хора по няколко пъти дават по 1000fg докато получат достъп.
Аз от първия път получих достъп.
Там се спами стабилно :п
Повечето теми са за поздравяване на рожденници или нови ТТ.
Има раздели Star upgrades и Real Life Trades.


to4no i nai ve4e mnogo qsno :)
az ot tretiq put pilu4ih acces
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold: 0.85
Nov 9 2009 10:50am
Quote (BraveAntiBan @ 9 Nov 2009 19:41)
to4no i nai ve4e mnogo qsno :)
az ot tretiq put  pilu4ih acces


ah :D

az ot 1viq


ni6to osobeno ne e ...

pulen boklyk...
ne si struva fg-to / $$
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 9 2009 12:06pm
Quote (Konqk @ 9 Nov 2009 18:50)
ah :D

az ot 1viq


ni6to osobeno ne e ...

pulen boklyk...
ne si struva fg-to / $$


що не пишеш на njaguera че е дф е пълен боклук и не го помолиш най учтиво да ти махне дф правата?
kaji mu 4e mnogo sujlqva6 4e si donatnal fg za saita :) i ne si e struvalo tova tvoe usilie
hahah

This post was edited by BraveAntiBan on Nov 9 2009 12:08pm
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Nov 9 2009 02:34pm
samo na men li ne mogat da se vijdat klipovete ili i na vas >?

Ne stava noto ot laptopa nito ot ednoto PC nito ot drugoto

This post was edited by mainabg on Nov 9 2009 02:35pm
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Nov 9 2009 02:51pm
Quote (mainabg @ 9 Nov 2009 21:34)
samo na men li ne mogat da se vijdat klipovete ili i na vas >?

Ne stava noto ot laptopa nito ot ednoto PC nito ot drugoto


ако говориш тоя клип дето ти е на профила вижда се да
Go Back To Български Topic List
Prev1177178179180181264Next
Closed New Topic New Poll