Quote (mainabg @ Thu, Feb 14 2008, 07:49pm)
за какви дуели ми гориш сас хак или не , че то и баба знае да натисне копчето да стартира хака
ti znae6 li kakvo pravqt "teq hackove" vuob6te ? maphack + chicken ( koito pre4i v duel ) + winamp viewer + autoaim i anti autoaim WOW SO COOL!
da kajem taka maphack ok seki ima , chickena pre4i. primerno vmesto da ima6 reflex da pie6 fullki raz4ita6 na chickena koito pri 1 elementaren laggspike te preebava. Autoaim eha...tova e tolkova.. "IMBA" autoaima moje pomogne pri geroi kato druid , blizzard i t.n. no taka ili ina4e pri teq geroi ili si 1-2 hitted ili vuob6te ne umira6 ta dokade bqhme stignali?