[QUOTE=InTheGame,6 Sep 2010 21:15]golemi poeti se izvadihte :D[/QUOTE]
Отечество любезно, как хубаво си ти!
Как чудно се синее небето ти безкрайно!
Как твоите картини меняват се омайно!
При всеки поглед нови, по-нови красоти:
тук весели долини, там планини гиганти,
земята пълна с цвете, небето със брилянти...
Отечество любезно, как хубаво си ти!
Коя земя от теб е по-пъстра, по-богата?
Ти сбираш в едно всички блага и дарове:
хляб, свила, рози, нектар, цветя и плодове,
на Изтокът светлика, на Югът аромата;
горите ти са пълни с хармония и хлад,
долините с трендафил, гърдите с благодат.
Коя земя от теб е по-пъстра, по-богата?...
ИВАН ВАЗОВ
сигурен съм че 80% от българите (tuka) не го знаят:)
знаят само
[QUOTE=DrUnKeN_MaStA,6 Sep 2010 13:57]не са казва благодаря бе тапак[/QUOTE]
[QUOTEQuote (,6 Sep 2010 15:18)]dobre be galfon :D[/QUOTE]
[QUOTE=mnmlz,17 Feb 2010 00:07]мийте си гъза и си лягайте , деца[/QUOTE]
This post was edited by BraveAntiBan on Sep 6 2010 12:32pm