Quote (Viki96 @ 28 Aug 2010 20:44)
Еми расте, на теб като ти расте на вътре нямаш право на глас.
Не помниш ли как се влачеше след Майната като кученце и предател излезна.
Като станеш нещо повече от мен или имаш нещо повече ми се обади.
Е не мислих, че така ще го приемеш ... да става смях е всичко
Аз ли съм се оказал предател ве бастун изкривен ?! АЗ ТЕ ЗАПОЗНАХ С МАЙНАТА ТАКА ЧЕ НЕ МИ ГОВОРИ ! И НЕ СЪМ СЕ ВЛАЧЕЛ С НИКОЙ А ПОПАГМЕ СИ ВЗАИМНО !
И гледач че като си по - запознат нещата я кажи кой съм ограбил бе циганин ?