d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Braveantiban или N3ver_mind > Гласуваите със ''ЗА''
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 14 2008 01:39pm
SPAM SPAM SPAM +1 Post biggrin.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 14 2008 01:39pm
Quote (mainabg @ Thu, 14 Feb 2008, 21:33)
BraveAntiBan >>n3ver_mind

come duel lader no non lader

аз ще ти кажа защо почваш хк защото ние играем ск и тее страх


duel lader big7///7 come n3ver_mind 

or no come brave win


nqmam geroq na ladder
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 14 2008 01:41pm
Quote (n3ver_mind @ Thu, 14 Feb 2008, 21:39)
nqmam geroq na ladder


icon_pointr.gif 5 : 0 за Тошо smile.gif според твоита сиситема на оценяване
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 14 2008 01:42pm
Quote (mosuto @ Thu, 14 Feb 2008, 21:41)
icon_pointr.gif 5 : 0 за Тошо smile.gif според твоита сиситема на оценяване


изобщо не сам влизал в игра на ладер ...
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 14 2008 01:42pm
Quote (mosuto @ Thu, Feb 14 2008, 07:41pm)
icon_pointr.gif 5 : 0 за Тошо smile.gif според твоита сиситема на оценяване


hahha goshe ...tva be6e udar v celta..kefi6 me hihi

vij 4e e glupav kato ti kazvam....toi ne moje da razbere ko mu govori6

This post was edited by BraveAntiBan on Feb 14 2008 01:43pm
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 14 2008 01:45pm
Quote (n3ver_mind @ Thu, 14 Feb 2008, 21:39)
nqmam geroq na ladder


аз доидех на нон нали макар че съм продал 9х3х лифе еле скл и ?? и при това ти играеш на нон и имаш буг итами но пак умирахте

This post was edited by mainabg on Feb 14 2008 01:50pm
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 14 2008 01:45pm
teq plovdiv4an4etata vse 1 p*dali si4ki se za6titavat vzaimno i si mislqt 4e praat ne6to , ok da go kaja taka
NON LADDER -> DUELI
LADDER -> kakto podskazva imeto BRTA I ETC KOI SHTE IMA NAI MN 99 i etc oO?
taka stoqt ne6tata na SC na HC ladder > non ladder iv duelite i v drugoto i v surprise duelite , za6toto 1 uho 96-7 >>>>> all
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 14 2008 01:49pm
Quote (chzn @ Thu, 14 Feb 2008, 21:45)
teq plovdiv4an4etata vse 1 p*dali si4ki se za6titavat vzaimno i si mislqt 4e praat ne6to , ok da go kaja taka
NON LADDER -> DUELI
LADDER -> kakto podskazva imeto BRTA I ETC KOI SHTE IMA NAI MN 99 i etc oO?
taka stoqt ne6tata na SC na HC ladder > non ladder iv duelite i v drugoto i v surprise duelite , za6toto 1 uho 96-7 >>>>> all


за какви дуели ми гориш сас хак или не , че то и баба знае да натисне копчето да стартира хака

Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 14 2008 01:50pm
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 14 Feb 2008, 21:42)
hahha goshe ...tva be6e udar v celta..kefi6 me hihi

vij 4e e glupav kato ti kazvam....toi ne moje da razbere ko mu govori6


ако имаш герой на хк сам готов за дуел след месец
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 14 2008 01:52pm
Quote (n3ver_mind @ Thu, Feb 14 2008, 07:50pm)
ако имаш герой на хк сам готов за дуел след месец


ne6tastnik
Go Back To Български Topic List
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll