d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Споделете любимите си герои от D2
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,002
Joined: Jul 8 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2008 03:21pm
друид с 163 фцр + малко опит icon_pointr.gif Unstopable wink.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 9 2008 03:39pm
Quote (fantaextreme @ Sun, 9 Mar 2008, 23:21)
друид с 163 фцр + малко опит icon_pointr.gif Unstopable wink.gif
mmmmm
Звучи добре имаш ли го да го пробвам на ладер СК .
Member
Posts: 4,071
Joined: Oct 21 2007
Gold: 303.00
Mar 9 2008 03:41pm
Smiter / Barbarian ( BvM )


.. мечтата винаги ми е била да направя Бонер 99 и да се науча да играя за дуел с него, ама не стана sad.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 10 2008 12:15pm
Quote (stan99 @ Fri, Feb 8 2008, 10:30pm)
assa ''Ako nqkoi iska da Se meri s mene pM me and DUel


game?
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 10 2008 12:52pm
Moqt liubim gero e Soso nona hc mn lesno umira... za tova predpo4itam hammer
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 11 2008 01:01am
Quote (BraveAntiBan @ Mon, Feb 11 2008, 05:36am)
orb rulz hihi ....kato izklu4im mainata ..nekoi ako iska duel da mi se obadi:)


kaji si GSM-a da ti zvunna za duel smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Mar 11 2008 10:07am
Quote (mainabg @ Sun, 9 Mar 2008, 20:25)
Друида е краля в д2, няма да говоря повече

DRUID is the king in d2,i not have say any more


добре говориш английски
smiter/charger/hammer/fire sorc/assa > dru
e: vupreki twa i na mene druida mi e edin ot liubimite geroi smile.gif

This post was edited by n3ver_mind on Mar 11 2008 10:08am
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 11 2008 10:16am
Quote (n3ver_mind @ Tue, Mar 11 2008, 04:07pm)
добре говориш английски
smiter/charger/hammer/fire sorc/assa > dru
e: vupreki twa i na mene druida mi e edin ot liubimite geroi smile.gif


uraaa edin put i dvamata da ste na edno mnenie:)smile.gif gzzzgzz

cser rulz

This post was edited by BraveAntiBan on Mar 11 2008 10:16am
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Mar 12 2008 09:08am
друид е N:1 няма спор които играе тая игра сериозно след появата на енигмата тва е героя мом4ета cool.gif
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Mar 12 2008 12:01pm
vie toq druid sega go iskarahte N1. Jalko che nqmam skilari na Ghost Assata da vi pokaja kak pada barzo i bezslavno biggrin.gif

Po Temata : Ghost , BvC , Hybsin

This post was edited by GnDraj on Mar 12 2008 12:03pm
Go Back To Български Topic List
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll